Arengufond

Ideed, projektid ja toetus kooli ning laste heaks

Vanematekogu algatusel ja lapsevanemate toetusel loodud Rocca al Mare Kooli Arengufondi eesmärk on viia meie kooli ja laste heaks ellu ideid ning projekte, mida koolil hetkel rahastada ei ole võimalik.

Näiteks Õppima Kutsuv Kooliruum, Ateena Kool, Rohetiiger, õpetajate toetamine, kunstmurustaadion jpm. Teeme seda, kogudes toetusi enda korraldatud heategevuslike ürituste kaudu nagu Gurmeeõhtusöök ning Kevadfestival.

Panustada saab igaüks – aega, ideid, raha, või kõiki kolme.

PANUSTA AEGA – LIITU ARENGUFONDIGA

• Liituda saab iga Rocca al Mare Kooli lapsevanem, õpetaja või vilistlane
  • Iga liige on oodatud osalema vähemalt ühes töögrupis ja võimalusel kõikidel mõttetalgutel
  • Arengufondiga liitumiseks on kõigepealt vaja kaasa lüüa mõnel meie korraldataval üritusel
  • Esita sooviavaldus ürituste korraldustiimiga liitumiseks – arengufond@ramkool.edu.ee

PANUSTA IDEID  – JAGA MÕTTEID ARENGUFONDIGA

Loomulikult on head mõtted teretulnud ka mitteliikmetelt.

Kui sul on idee, mida võiks kooli heaks Arengufondi abil ellu viia ja/või millise ürituse raames sellele toetust koguda, kirjuta meile – arengufond@ramkool.edu.ee.

PANUSTA RAHA – TOETA ARENGUFONDI

Ühekordne toetus

• Vali projekt, mida soovid toetada
  • Tee Maksekeskuse kaudu ülekanne
  • Ei olnud sobivat projekti? Tee mitte-sihtotstarbeline toetuskanne Rocca al Mare Kooli Sihtasutus, konto nr EE632200221043899565. Selgitusse “Toetus RaM Kooli Arengufondi” ja enda nimi.

Igakuine püsimaksekorraldus

• Vormista internetipangas püsimaksekorraldus, selgitusse “Püsitoetus RaM Kooli Arengufondi” ja enda nimi.
  • Makse saajaks märgi Rocca al Mare Kooli Sihtasutus, konto nr EE632200221043899565.

Loe lähemalt!